Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC246704563
Part No.:
BFC246704563
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC246704563.pdf
Description:
CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD