Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC2373FL474MF
Part No.:
BFC2373FL474MF
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC2373FL474MF.pdf
Description:
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD