Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC2373EM104MD
Part No.:
BFC2373EM104MD
Datasheet:
BFC2373EM104MD.pdf
Description:
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL