Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC2373EF184MD
Part No.:
BFC2373EF184MD
Datasheet:
BFC2373EF184MD.pdf
Description:
CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL