Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC237085102
Part No.:
BFC237085102
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC237085102.pdf
Description:
CAP FILM 1000PF 10% 100VDC RAD