Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC237065562
Part No.:
BFC237065562
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC237065562.pdf
Description:
CAP FILM 5600PF 10% 400VDC RAD