Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC233914823
Part No.:
BFC233914823
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC233914823.pdf
Description:
CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD