Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC233910392
Part No.:
BFC233910392
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC233910392.pdf
Description:
CAP FILM 3900PF 10% 630VDC RAD