Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC233620102
Part No.:
BFC233620102
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
BFC233620102.pdf
Description:
CAP FILM 1000PF 20% 630VDC RAD