C1206X5R250-476MNE-CT.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Venkel | Venkel | Venkel | Venkel | Venkel |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Series | C | C | C | C | C |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | - | - | - | - | - |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 25V | 25V | 25V | 25V | 25V |
| TemperatureCoefficient | X5R | X5R | X5R | X5R | X5R |
| OperatingTemperature | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C | -55°C ~ 85°C |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.52mm) | 0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.52mm) | 0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.52mm) | 0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.52mm) | 0.125 L x 0.060 W (3.18mm x 1.52mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.071 (1.80mm) | 0.071 (1.80mm) | 0.071 (1.80mm) | 0.071 (1.80mm) | 0.071 (1.80mm) |