TCR2LF13,LM(CT.pdf
| Image |  |
| Series | TCR2LF | TCR2LF | TCR2LF | TCR2LF | TCR2LF |
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.3V | 1.3V | 1.3V | 1.3V | 1.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 1.13V @ 150mA | 1.13V @ 150mA | 1.13V @ 150mA | 1.13V @ 150mA | 1.13V @ 150mA |
| Current-Output | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA |