Texas Instruments LM9076QBMA-3.3/NOPB
Part No.:
LM9076QBMA-3.3/NOPB
Manufacturer:
Texas Instruments
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
LM9076QBMA-3.3/NOPB.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC