Taiyo Yuden LLQBA201212T470M
Part No.:
LLQBA201212T470M
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
LLQBA201212T470M.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 60MA 3.7 OHM SMD