Taiwan Semiconductor Corporation SMF15AHRVG
Part No.:
SMF15AHRVG
Manufacturer:
Taiwan Semiconductor Corporation
Package:
SOD-123W
Datasheet:
SMF15AHRVG.pdf
Description:
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123W
Product details
1. How to order SMF15AHRVG on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SMF15AHRVG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMF15AHRVG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF15AHRVG.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMF15AHRVG pin diagram, SMF15AHRVG datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SOD-123W SOD-123W SOD-123W SOD-123W SOD-123W
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 8.2A 8.2A 8.2A 8.2A 8.2A
Power-PeakPulse 200W 200W 200W 200W 200W