TE Connectivity Potter & Brumfield Relays M68-X2Q112-20
Part No.:
M68-X2Q112-20
Manufacturer:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
M68-X2Q112-20.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order M68-X2Q112-20 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the M68-X2Q112-20 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M68-X2Q112-20?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M68-X2Q112-20.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series W6 W6 W6 W6 W6
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 20A 20A 20A 20A 20A
VoltageRating-AC 277 V 277 V 277 V 277 V 277 V
VoltageRating-DC 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V