SMV2W6M8JT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMV2W6M8JT.
| Resistance | 6.8 MOhms | 6.8 MOhms | 6.8 MOhms | 6.8 MOhms | 6.8 MOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.413 L x 0.217 W (10.50mm x 5.50mm) | 0.413 L x 0.217 W (10.50mm x 5.50mm) | 0.413 L x 0.217 W (10.50mm x 5.50mm) | 0.413 L x 0.217 W (10.50mm x 5.50mm) | 0.413 L x 0.217 W (10.50mm x 5.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.209 (5.30mm) | 0.209 (5.30mm) | 0.209 (5.30mm) | 0.209 (5.30mm) | 0.209 (5.30mm) |