SMV1W330KJT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMV1W330KJT.
| Image |  |
| Series | SMV | SMV | SMV | SMV | SMV |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 330 kOhms | 330 kOhms | 330 kOhms | 330 kOhms | 330 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.264 L x 0.157 W (6.70mm x 4.00mm) | 0.264 L x 0.157 W (6.70mm x 4.00mm) | 0.264 L x 0.157 W (6.70mm x 4.00mm) | 0.264 L x 0.157 W (6.70mm x 4.00mm) | 0.264 L x 0.157 W (6.70mm x 4.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.152 (3.85mm) | 0.152 (3.85mm) | 0.152 (3.85mm) | 0.152 (3.85mm) | 0.152 (3.85mm) |