TE Connectivity Passive Product SMF212KJT
Part No.:
SMF212KJT
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2616 (6740 Metric), J-Lead
Datasheet:
SMF212KJT.pdf
Description:
RES SMD 12K OHM 5% 2W 2616