TE Connectivity Passive Product SMA-A0102FTDL270K
Part No.:
SMA-A0102FTDL270K
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0102
Datasheet:
SMA-A0102FTDL270K.pdf
Description:
RES 270K OHM 1% 0.3W MELF 0102