TE Connectivity Passive Product SMA-A0102FTDL15K
Part No.:
SMA-A0102FTDL15K
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
MELF, 0102
Datasheet:
SMA-A0102FTDL15K.pdf
Description:
RES 15K OHM 1% 0.3W MELF 0102