RR02J4R7TB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RR02J4R7TB.
| Image |  |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | RR, Neohm | RR, Neohm | RR, Neohm | RR, Neohm | RR, Neohm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms | 4.7 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.138 Dia x 0.354 L (3.50mm x 9.00mm) | 0.138 Dia x 0.354 L (3.50mm x 9.00mm) | 0.138 Dia x 0.354 L (3.50mm x 9.00mm) | 0.138 Dia x 0.354 L (3.50mm x 9.00mm) | 0.138 Dia x 0.354 L (3.50mm x 9.00mm) |
| NumberofTerminations | - | - | - | - | - |
please send RFQ , we will respond immediately.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
F-5%25-Axial-bl.jpg)