TE Connectivity Passive Product RQ73C1J46K4BTD
Part No.:
RQ73C1J46K4BTD
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
RQ73C1J46K4BTD.pdf
Description:
RES 46.4 KOHMS 0.1% 0.15W 0603