TE Connectivity Passive Product ROX1G1R0
Part No.:
ROX1G1R0
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
ROX1G1R0.pdf
Description:
RES 1 OHM 2% 1W AXIAL