TE Connectivity Passive Product RLP73M3AR039FTDF
Part No.:
RLP73M3AR039FTDF
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RLP73M3AR039FTDF.pdf
Description:
RES 0.039 OHM 1% 2W 2512