TE Connectivity Passive Product LR1F300R
Part No.:
LR1F300R
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
LR1F300R.pdf
Description:
RES 300 OHM 1% 0.6W AXIAL