TE Connectivity Passive Product LR1F240K
Part No.:
LR1F240K
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
LR1F240K.pdf
Description:
RES 240K OHM 1% 0.6W AXIAL