TE Connectivity Passive Product LR1F110R
Part No.:
LR1F110R
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
LR1F110R.pdf
Description:
RES 110 OHM 1% 0.6W AXIAL