TE Connectivity Passive Product H4P200KFZA
Part No.:
H4P200KFZA
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
H4P200KFZA.pdf
Description:
RES 200K OHM 1% 1W AXIAL