TE Connectivity Passive Product H4P160KFZA
Part No.:
H4P160KFZA
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
H4P160KFZA.pdf
Description:
RES 160K OHM 1% 1W AXIAL