TE Connectivity Passive Product H4P150RFZA
Part No.:
H4P150RFZA
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
H4P150RFZA.pdf
Description:
RES 150 OHM 1% 1W AXIAL