TE Connectivity Passive Product CRGP2010F18R
Part No.:
CRGP2010F18R
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
CRGP2010F18R.pdf
Description:
RES 18 OHM 1% 1.25W 2010