CFR50J22R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CFR50J22R.
| Image |  |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | CFR50, Neohm | CFR50, Neohm | CFR50, Neohm | CFR50, Neohm | CFR50, Neohm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms | 22 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Composition | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.118 Dia x 0.354 L (3.00mm x 9.00mm) | 0.118 Dia x 0.354 L (3.00mm x 9.00mm) | 0.118 Dia x 0.354 L (3.00mm x 9.00mm) | 0.118 Dia x 0.354 L (3.00mm x 9.00mm) | 0.118 Dia x 0.354 L (3.00mm x 9.00mm) |
| NumberofTerminations | - | - | - | - | - |
please send RFQ , we will respond immediately.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
F-5%25-Axial-bl.jpg)