TE Connectivity Passive Product 36401E22NJ
Part No.:
36401E22NJ
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
36401E22NJ.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 90MA 2.65 OHM SMD