TE Connectivity Passive Product 36401E10NG
Part No.:
36401E10NG
Manufacturer:
TE Connectivity Passive Product
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
36401E10NG.pdf
Description:
FIXED IND 10NH 200MA 1.35OHM SMD