TE Connectivity Passive Product 35029M1FT
Part No.:
35029M1FT
Datasheet:
35029M1FT.pdf
Description:
RES 3502 9M1 1%
Product details
1. How to order 35029M1FT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 35029M1FT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 35029M1FT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 35029M1FT.
7.How to contact us to get technical supports, such as 35029M1FT pin diagram, 35029M1FT datasheet?
Resistance 9.1 MOhms 9.1 MOhms 9.1 MOhms 9.1 MOhms 9.1 MOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 2W 2W 2W 2W 2W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)