TE Connectivity Passive Product 35028M2FT
Part No.:
35028M2FT
Datasheet:
35028M2FT.pdf
Description:
RES 3502 8M2 1%
Product details
1. How to order 35028M2FT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 35028M2FT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 35028M2FT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 35028M2FT.
7.How to contact us to get technical supports, such as 35028M2FT pin diagram, 35028M2FT datasheet?
Resistance 8.2 MOhms 8.2 MOhms 8.2 MOhms 8.2 MOhms 8.2 MOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 2W 2W 2W 2W 2W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)