TE Connectivity Passive Product 35023M9JT
Part No.:
35023M9JT
Datasheet:
35023M9JT.pdf
Description:
RES 3502 3M9 5%
Product details
1. How to order 35023M9JT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 35023M9JT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 35023M9JT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 35023M9JT.
7.How to contact us to get technical supports, such as 35023M9JT pin diagram, 35023M9JT datasheet?
Resistance 3.9 MOhms 3.9 MOhms 3.9 MOhms 3.9 MOhms 3.9 MOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 2W 2W 2W 2W 2W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)