TE Connectivity Passive Product 35021M3FT
Part No.:
35021M3FT
Datasheet:
35021M3FT.pdf
Description:
RES 3502 1M3 1%
Product details
1. How to order 35021M3FT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 35021M3FT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 35021M3FT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 35021M3FT.
7.How to contact us to get technical supports, such as 35021M3FT pin diagram, 35021M3FT datasheet?
Resistance 1.3 MOhms 1.3 MOhms 1.3 MOhms 1.3 MOhms 1.3 MOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 2W 2W 2W 2W 2W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)