TDK Corporation MLG1005S75NHTD25
Part No.:
MLG1005S75NHTD25
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
MLG1005S75NHTD25.pdf
Description:
FIXED IND 75NH 200MA 1.5 OHM SMD