TDK Corporation MLF2012A1R0MT000
Part No.:
MLF2012A1R0MT000
Manufacturer:
TDK Corporation
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
MLF2012A1R0MT000.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD