RL7520WT-R010-G.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Series | RL | RL | RL | RL | RL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 10 mOhms | 10 mOhms | 10 mOhms | 10 mOhms | 10 mOhms |
| Tolerance | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| Composition | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film | Thin Film |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | 0/ +350ppm/°C | 0/ +350ppm/°C | 0/ +350ppm/°C | 0/ +350ppm/°C | 0/ +350ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.295 W (2.00mm x 7.50mm) | 0.079 L x 0.295 W (2.00mm x 7.50mm) | 0.079 L x 0.295 W (2.00mm x 7.50mm) | 0.079 L x 0.295 W (2.00mm x 7.50mm) | 0.079 L x 0.295 W (2.00mm x 7.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |