SXT32413BB38-11.0592MT.pdf
| Frequency | 11.0592 MHz | 11.0592 MHz | 11.0592 MHz | 11.0592 MHz | 11.0592 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 13pF | 13pF | 13pF | 13pF | 13pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 250 Ohms | 250 Ohms | 250 Ohms | 250 Ohms | 250 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |