SXT32413AA17-38.400MT.pdf
| Frequency | 38.4 MHz | 38.4 MHz | 38.4 MHz | 38.4 MHz | 38.4 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| LoadCapacitance | 13pF | 13pF | 13pF | 13pF | 13pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |