SXT32413AA16-27.000MT.pdf
| Image |  |
| Series | SXT324 | SXT324 | SXT324 | SXT324 | SXT324 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 27 MHz | 27 MHz | 27 MHz | 27 MHz | 27 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| LoadCapacitance | 13pF | 13pF | 13pF | 13pF | 13pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |