Stackpole Electronics Inc WW5JT750R
Part No.:
WW5JT750R
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW5JT750R.pdf
Description:
RES 750 OHM 5% 5W AXIAL