Stackpole Electronics Inc WW5JB33R0
Part No.:
WW5JB33R0
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW5JB33R0.pdf
Description:
RES, WW, 5W, 33 OHM, 5%