Stackpole Electronics Inc WW5JB100R
Part No.:
WW5JB100R
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW5JB100R.pdf
Description:
RES, WW, 5W, 100 OHM, 5%