WW3FBR200.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WW3FBR200.
| Image |  |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | WW | WW | WW | WW | WW |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 200 mOhms | 200 mOhms | 200 mOhms | 200 mOhms | 200 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 3W | 3W | 3W | 3W | 3W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±90ppm/°C | ±90ppm/°C | ±90ppm/°C | ±90ppm/°C | ±90ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) | 0.187 Dia x 0.560 L (4.75mm x 14.22mm) |
| NumberofTerminations | - | - | - | - | - |
please send RFQ , we will respond immediately.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
F-5%25-Axial-bl.jpg)