Stackpole Electronics Inc WW3FBR150
Part No.:
WW3FBR150
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW3FBR150.pdf
Description:
RES, WW, 3W, 0.15 OHM, 1%