Stackpole Electronics Inc WW2FB3K57
Part No.:
WW2FB3K57
Manufacturer:
Stackpole Electronics Inc
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
WW2FB3K57.pdf
Description:
RES, WW, 2W, 3.57 KOHM, 1%